Michał Nieruchalski Web Developer
z Ostrowa Wielkopolskiego

o mnie

Mam na imię Michał i jestem programistą. Programuję co się da i w czym się da. Natomiast profesjonalnie zajmuję się tworzeniem stron i aplikacji internetowych. Wykonane przeze mnie prace prezentuję w sekcji portfolio znajdującej się niżej :) Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu.

portfolio

czytaj dalej

Luty, 2020

czytaj dalej

Grudzień, 2019

czytaj dalej

Grudzień, 2019

czytaj dalej

Październik, 2019

czytaj dalej

Czerwiec, 2019

czytaj dalej

Czerwiec, 2019

Bardzo prosty task manager dla małych zespołów. Został stworzony jako praca konkursowa na "Kaliski Konkurs Informatyczny"
czytaj dalej

Marzec, 2019

Aplikacja internetowa napisana na szkolny konkurs CYBORG 2019. Aplikacja korzystając z publicznych danych wyświetla informacje o kosmosie. Możemy na niej sprawdzić pozycję międzynarodowej stacji kosmicznej, zobaczyć rakiety, które w najbliższym czasie polecą w przestrzeń kosmiczną czy rzucić okiem na najnowsze zdjęcia satelitarne ziemi. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu.
czytaj dalej

Marzec, 2018

Gra edukacyjna napisana na konkurs szkolny CYBORG 2018. Gra polega na szybkim zsumowaniu liczb pojawiających się na ekranie. Po zarejestrowaniu się możemy zbierać osiągnięcia lub pojedynkować się z innymi graczami. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu.

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać lub masz do mnie jakiś interes odezwij się:

michal@nieruchalski.plfacebook.com/nieruchalski
Select language
English
Polski